Nakladatelství Didaktis

Academia

Nakladatelství Didaktis vzniklo v roce 1996 a navázalo na tradici dřívějšího nakladatelství s česko-slovenským působením. Jak napo-vídá sám název, zaměřujeme se zejména na naučnou a pedagogic-kou literaturu, a to pro děti mateřských škol, žáky základních škol a studenty středních a jazykových škol. 

 

Během více než dvaceti let praxe jsme pochopili, že učení jde lépe, pokud děti i jejich učitele baví. Proto naše učební materiály motivují a přináší něco nového. Učebnicová sada Zetíkova cesta je toho zářným příkladem. Nejen, že učí děti číst a psát, ale učí je i porozumění textu pomocí příběhu.

Zetíkova cesta

Mezi nejaktuálnější a odborníky uznávané tituly patří rozšiřující pracovní sešit Koumák. Ten se zaměřuje na potřeby nadaných dětí na 1. stupni základních škol. Titul doporučuje například i dětská Mensa.

Rozšiřující pracovní sešit Koumák

Nejznámějšími tituly nakladatelství jsou publikace z edice Maturita, s nimiž se v loňském roce více než polovina maturantů připravovala na zkoušku dospělosti, či aktuální publikace z edice Testy, které zohledňovaly nové podmínky přijímacích zkoušek na střední školy.

Edice Maturita

Edice Testy

Více informací o produktech naleznete na www.didaktis.cz